Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Ivo Šmoldas bude vyprávět na ledečském hradě

/
/
/
1388 ZobrazeníLegendárním představením Republiko má středisková, aneb lukrativní nejistota provede v sobotu 14. července diváky na ledečském hradě Ivo Šmoldas, nebudou chybět i další postavy, zemana Žižky s mluvčím Husem a šedou eminencí Bocianem ze Slovenska.

„Od pradávna je satira nejlepším způsobem, jak ve zdraví rozdýchat rozmary těch, kteří nám vládnou a od srdce se jim zasmát. Satira má mnoho podob a nejlépe si ji lze vychutnat z originálního podání, které v sobě kombinuje semaforskou klasiku i cimrmanovské hlášky.

Průvodcem a vypravěčem je vynikající doktor filozofie Ivo Šmoldas, který odhalí povahu politiků až do samotného morku kostí. Vtipné skeče i zajímavé úvahy donutí diváky nahlédnout do politiky pod zcela novým úhlem. Republiko má středisková není pouhým kabaretem, ale dílem, které má za cíl oslovit široké spektrum diváků a to se mu bezpochyby už povedlo,“ popsal Josef Nádvorník z pořádajícího divadelního spolku Mimochodem.

Zájemci si mohou místa zamluvit prostřednictvím telefonu 775646629 a e-mailu: rezervace@mimochodem.com. Vstupné je tentokrát 150 Kč, ovšem majitelé permanentek a členové dramatického oddělení ZUŠ mají vstup zdarma.

  • Facebook
  • Twitter