Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dvacetiletá dívka zemřela při havárii u Škrdlovic, policisté hledají záběry z palubních kamer

/
/
/
1338 ZobrazeníV neděli 1. května vyjížděli policisté kolem páté hodiny k dopravní nehodě osobního automobilu Peugeot 406, které svědci nalezli havarované na silnici I/34 za odbočkou na Polničku mezi Škrdlovicemi a Stržanovem na Žďársku. Policisté se obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc.

„Řidička s vozem projížděla po silnici ve směru od Škrdlovic směrem na Žďár nad Sázavou a z dosud nezjištěných příčin a v přesně nezjištěnou dobu řidička vyjela mimo komunikaci, kde narazila do stromu a následně se s vozidlem převrátila na pravý bok. Dvacetiletá řidička utrpěla těžká zranění neslučitelná se životem a na místě zemřela. Ve voze v době nehody cestovala sama.
Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Policisté ohledali místo dopravní nehody a havarované vozidlo. Další okolnosti tragické dopravní nehody šetří policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

V neděli po páté hodině ráno došlo na komunikaci u obce Stržanov na Žďársku k tragické dopravní nehodě osobního vozidla. Při nehodě přišel o život jeden člověk. „U nehody zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Žďáru nad Sázavou – Zámku. Hasiči provedli na voze, které skončilo po nehodě mimo komunikaci převrácené na střeše, protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili,“ dodala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

Policisté se obracejí na případně svědky, kteří místem od dnešní půlnoci do pěti hodin ranních projížděli a zejména mezi Krucemburkem a Stržanovem si povšimli jízdy osobního vozidla Peugeot 406 a mají k dispozici kamerový záznam z palubních kamer svých vozidel, aby se obrátili na Policii ČR prostřednictvím linky tísňového volání 158.

  • Facebook
  • Twitter