Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavští zastupitelé v pondělí o vodohospodářských sporech

/
/
/
746 ZobrazeníV pondělí 3. února se uskuteční mimořádné jednání zastupitelů Jihlavy.
Opoziční zastupitelé chtějí především informace o vodohospodářských sporech.


Primátorka Jihlavy Karolína Koubová v souladu se zákonem o obcích svolala na pondělí 3. února 2020 mimořádné zasedání Zastupitelstva města Jihlavy. Uskuteční se od 13.00 ve velké zasedací síni v přízemí Magistrátu města Jihlavy. Mimořádné jednání iniciovali opoziční zastupitelé, kteří chtějí od vedení města slyšet podrobné informace především o řešení vodohospodářských sporů.

Zasedání se bude zabývat informacemi Rady města zastupitelům o rozhodnutích správních soudů – Krajského soudu v Brně a Městského soudu v Praze v řízeních souvisejících s vypořádáním SMJ a SVAK a s provozováním vodohospodářské infrastruktury města.

Dál také informace Rady města zastupitelům a schválení postupu Rady SM Jihlavy při uzavření dohody vlastníků a dohody o provozování majetku s právem hospodaření

A třetím bodem jednání budou informace Rady města zastupitelům a schválení výzvy společnosti JVAK a.s. k zahájení kroků směřujících k postupnému ukončení všech činností společnosti

  • Facebook
  • Twitter