Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Znevýhodnění z Domova Háj na trzích v Golčově Jeníkově, můžete je nákupem podpořit

/
/
/
765 ZobrazeníLetos poprvé budou klienti z komunitního bydlení ve Světlé nad Sázavou, které patří pod Domov Háj, prezentovat svoje výrobky na trzích v Golčově Jeníkově v sobotu 26. října.

Pokud chcete podpořit zdravotně znevýhodněné, ale také pomoci přírodě, jste srdečně zváni k stánku domova. Budete si moci nejen prohlédnout, ale případně i zakoupit např. sáčky na ovoce a zeleninu, tašky, kterými nahradíte igelitové, a spoustu dalších výrobků. „V dílně pracujeme, když máme čas a chuť, snažíme se být pečliví, baví mě pletení košíků z pedigu,“ uvedla paní Lenka.
Domov Háj prochází procesem transformace pobytových sociálních služeb. Dvanáct klientů zařízení už žije v rodinných domcích ve Světlé nad Sázavou. Život v komunitním bydlení dává klientům zařízení daleko větší možnosti zapojení se do společnosti, a také kontaktu s rodinnými příslušníky, a přáteli. Další komunitní domky budou pro klienty postaveny, resp. zrekonstruovány, nejen ve Světlé nad Sázavou, ale dalších lokalitách – Ledči nad Sázavou, Chotěboři, Havlíčkově Brodě a také Golčově Jeníkově.

  • Facebook
  • Twitter