Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Změny v humpoleckém zastupitelstvu

/
/
/
736 ZobrazeníNa třetím zasedání Zastupitelstva města Humpolce, které se konalo ve středu 27. února, došlo k personálním změnám jak v řadách samotných zastupitelů, tak i v řadách finančního výboru, který je orgánem právě městského zastupitelstva.

Na post zastupitelky rezignovala Lenka Bartáková (ČSSD), protože od prvního března nastupuje jako vedoucí Odboru vnitřních věcí Městského úřadu Humpolec. Protože působila i jako předsedkyně finančního výboru, museli zastupitelé obsadit také tuto funkci.

Zastupitelský slib hned na začátku veřejného zasedání složila nová zastupitelka Ivana Balnohová (ČSSD). Ta v loňských říjnových komunálních volbách získala od voličů celkem 610 hlasů, což ji vyneslo na místo prvního náhradníka do zastupitelstva za sociální demokraty. ČSSD tak v nejvyšším orgánu samosprávy města zastupuje spolu s Květoslavem Namyslem.

Ve volbě nového předsedy finančního výboru byli dva kandidáti, Václav Alenka (sdružení HumpolecGo!) a Pavel Hrala (hnutí STAN). Sedmnáct z jednadvaceti zastupitelů nakonec podpořilo Pavla Hralu. Ten je v současné době také předsedou komise pro rozvoj města, která je poradním orgánem Rady města Humpolce, tudíž se změna v brzké budoucnosti odehraje i na tomto postu.

  • Facebook
  • Twitter