Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zlato a stříbro z šachového mistrovství mládeže do šestnácti let

/
/
/
732 ZobrazeníV sobotu 19. března skončilo v Luhačovicích Mistrovství ČR mládeže do šestnácti let. Vysočina měla početnou výpravu, z níž nejúspěšnější byla Lucie Rybáčková z oddílu Gambit Jihlava, která obhájila titul mistryně ČR z loňského roku, když s velkou převahou zvítězila v kategorii dívek do 14 let.

Svým soupeřkám nedala šanci, získala 8,5 bodu z devíti možných. Martin Policar z oddílu TJ Náměšť nad Oslavou byl druhý v kategorii chlapců do deseti let.
Souběžně s Mistrovstvím ČR mládeže v Luhačovicích se konalo také Mistrovství ČR amatérů. V rapid šachu získal stříbrnou medaili Josef Kratochvíl z oddílu Gordic Jihlava.
„Blahopřeji ke krásným výsledkům. Věřím, že nejsou náhodné. Projevila se zde systematická a poctivá příprava našich talentů v Šachovém centru talentované mládeže v Kraji Vysočina,“ dodává k tomu předsedkyně Krajského šachového svazu Vysočina Eva Kořínková.


Foto: archiv pořadatelů turnaje

  • Facebook
  • Twitter