Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zelená střecha na jihlavském Cityparku získala Cenu veřejnosti

/
/
/
1083 ZobrazeníOsmý ročník soutěže Zelená střecha roku představil šestnáct budov nejrůznějších velikostí i zaměření, jejichž střechy pokrývá nejrůznější vegetace. Mezi přihlášenými bylo i jihlavské nákupní centrum Citypark, které získalo speciální Cenu veřejnosti.

Nákupní centrum Citypark není jen místem pro nákupy, ale i moderní, elegantní a účelná architektura s tvarovou čistotou. „Celá budova dbá na to, aby citlivě navázala na historické i ostatní budovy v těsném sousedství a aby měla vazbu také na přírodu a okolní zeleň,“ vysvětluje Miroslava Badalová, centre manažerka jihlavského Citiparku.
Součástí budovy je proto i nestandardně řešená plochá zelená střecha, jejíž realizaci v soutěži ocenila právě veřejnost. „To je pro nás nejdůležitější a velmi si toho vážíme. Jsme rádi, že se u nás zákazníkům líbí nejen uvnitř, ale že mají rádi i pohled zvenčí,“ dodává Miroslava Badalová.


Soutěž Zelená střecha se dle organizátorů rok od roku těší většímu zájmu, což dokládá, že téma zeleně na konstrukcích rezonuje celou společností. Mezi přihlášenými a porotu oceněnými projekty jsou jak budovy administrativního charakteru, tak rodinné domy nebo třeba i mateřská škola.

  • Facebook
  • Twitter