Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Závěrečná akce v Domově Háj

/
/
/
478 ZobrazeníDruhý červencový týden se v Domově Háj konala závěrečná akce, kterou se klienti rozloučili s domovem, ve kterém někteří z nich žili od roku 1995. Příští týden se první z nich stěhují do domů v Ledči nad Sázavou, a ve Světlé nad Sázavou. Další čeká stěhování v srpnu 2021, a to do lokalit Havlíčkův Brod, Golčův Jeníkov a Chotěboř.

Součástí programu závěrečné akce byly sportovní aktivity, které mají klienti rádi. Zájemci měli možnost zahrát si pétanque, házet šipkami, resp. míčky na cíl. Dále měli možnost zazpívat si s doprovodem kytary, a také zatančit. Nechybělo výborné občerstvení. A pomyslnou třešničkou na dortu byla bublinová show, která měla mezi klienty velký ohlas.
Domov Háj prochází procesem transformace pobytových sociálních služeb. Lidé s mentálním a kombinovaným postižením, kteří dosud žijí nedaleko Ledče nad Sázavou, budou mít ve městech, do kterých se stěhují, daleko více možností zapojit se do společensko-kulturního života a žít obvyklým způsobem života (tzn. chodit např. i do práce), než dosud.

  • Facebook
  • Twitter