Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zastupitelé Třebíče se zvážili pro dobrou věc

/
/
/
833 ZobrazeníVe čtvrtek 13. prosince se po zasedání posledního letošního zastupitelstva mnozí z jeho členů zvážili. Podle své váhy přispěli do zlatého prasátka, a to deset korun za kilogram svojí váhy. 

Mnozí konfrontaci s váhou předem vzdali a přispěli paušální zaokrouhlenou částkou. Celkem zastupitelé darovali 17.400 korun. To je nejvíce za poslední čtyři roky, například v loňském roce zastupitelé darovali o 4.200 korun méně než letos.

Každý zastupitel zaplatil částku odpovídající vlastní váze

Peníze z vážení zastupitelů přidá radnice k výtěžku vánoční sbírky, která končí šestého ledna 2019. Celý výtěžek bude věnován spolku DORADO z Třebíče, na financování nákladů spojených s hipoterapií – léčbou pomocí koní.

V již tradiční Vánoční sbírce mohou přispět lidé z Třebíče a okolí a to buď hotovostí do zapečetěné pokladničky pro peněžité dary, která je umístěna pod vánočním stromem na Karlově náměstí, nebo bezhotovostně, na zvláštní účet sbírky u Komerční banky č. 115 – 673 211 0237 / 0100.

  • Facebook
  • Twitter