Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou se letos uskuteční v červencovém termínu

/
/
/
1511 ZobrazeníDo plánu organizátorů tradičních závodů automobilů pořádaných v Náměšti nad Oslavou každoročně v květnovém termínu, zasáhl Covid-19. Pořadatelé z ASK Náměšť nad Oslavou se rozhodli zrušit závod v květnu a uspořádat ho o víkendu 18. a 19. července.

V letošním třicátém devátém ročníku přivítá trať MANN-FILTER Zámeckého vrchu, vedoucí okolo Náměšťského zámku, závodníky bojující o body v hodnocení Mistrovství České republiky v závodech automobilů i jezdce mezinárodního pohárového závodu Maverick Rescue Euro Cup 2020.

„Jsme velice rádi, že můžeme fanouškům automobilového sportu oznámit radostnou zprávu, že ani letos nepřijdou o tradiční závody automobilů do vrchu MANN-FILTER Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou, i když ten letošní bude trochu „jiný“. Nejprve jsme se museli díky okolnostem vzdát myšlenky pořádání závodu v tradičním květnovém termínu a nikdo z pořadatelského sboru si nedokázal představit, jak se situace bude dál vyvíjet. Od samého začátku jsme ale byli rozhodnuti, že se pokusíme udělat vše proto, aby se letošní ročník závodů mohl uspořádat.
V současné době postupného uvolňování opatření proti šíření nemoci Covid-19 už víme, že závod odjedeme. Nechceme připravit motoristické příznivce významného závodu na Vysočině o podívanou, a proto se budeme snažit uspořádat závod tak, aby byl co nejvíce přístupný divákům. Bohužel v současné době vlastně nikdo neví, jak budou opatření směrem k návštěvě fanoušků našich závodů platná. Pevně věříme, že do konáním závodů budou opatření minimální a my bude moci našim příznivcům vyjít co nejvíce vstříc neboť nechceme diváky a závodníky ochudit o to, co dělá Zámecký vrch, Zámeckým vrchem, a to je právě parádní divácká kulisa a atmosféra kolem trati, kterou diváci umí jezdcům připravit. Všechny potřebné informace budeme postupně zveřejňovat a aktualizovat na sociálních sítích a oficiální internetové stránce závodu,“ nastínil přípravy letošního ročníku MANN FILTER Zámeckého vrchu 2020 předseda organizačního výboru Autosport Klubu Náměšť nad Oslavou Ivan Rybníček.

Více informací na www.zamecky-vrch.cz.

  • Facebook
  • Twitter