Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zámecká slavnost v pátek v Novém Městě na Moravě

/
/
/
559 ZobrazeníZámecké nádvoří v novoměstské Horácké galerii ožije první prázdninový večer hudbou a tancem. Na pátek 1. července je připravená Zámecká slavnost, kterou pořádá novoměstská nemocnice ve spolupráci s Novým Městem na Moravě a Horáckou galerií.

Už od 18.00 bude na Vratislavově náměstí pro dobrou náladu hrát dechový soubor Základní umělecké školy Jana Štursy. Své umění tam přítomným předvedou i mažoretky z Domu dětí a mládeže.
V 19.00 vypukne Horácké galerii Zámecká slavnost. Její účastníci, kteří hned při vstupu obdrží sladký dárek, se mohou těšit na hudební skupinu The People (velké nádvoří) a cimbálovou muziku Jožky Šmukaře (dvorek). A protože se akce koná na zámku, uvítáme dámy a pány v kloboucích. Každý, kdo se dostaví s touto pokrývkou hlavy, bude mít navíc malou ochutnávku vína zdarma.
O catering se postará novoměstský K Club, chybět nebude ani ochutnávka vín. Pro zájemce budou navíc připravené prohlídky Horácké galerie a tombola, v níž každý los vyhrává. Návštěvníci mohou využít také služeb fotokoutku.
Vstupenky na Zámeckou slavnost stojí 300 Kč v předprodeji (IC a Horácká galerie) nebo on-line přes SMS-ticket a 400 Kč na místě. Předprodej vstupenek končí 28. června.

Program
18.00 Vratislavovo náměstí – soubor Základní umělecké školy Jana Štursy + mažoretky z Domu dětí a mládeže
19.00 Horácká galerie – Zámecká slavnost, The People – velké nádvoří, cimbálová muzika Jožky Šmukaře – dvorek
19.00 – 21. 00 Horácká galerie, balkón v 1. poschodí – fotokoutek
23.00 tombola na hlavním nádvoří

  • Facebook
  • Twitter