Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

ZakázanÝovoce přijede do Brodu

/
/
/
1611 ZobrazeníRocková kapela ZakázanÝovoce letos slaví třinácté narozeniny a své turné pojmenovala Šťastných 13 tour 2018. Vyrazila na třináct speciálních koncertů do měst České republiky. Klub Oko v Havlíčkově Brodě přivítá rockovou kapelu v neděli 1. dubna ve 20.00. Hostem na koncertě bude kapela Marathon z Dolního Bukovska a skupina By The Way ze Slaného.

ZakázanÝovoce hraje v sestavě: Miloš „Mimi“ Novotný – zpěv, kytara, Štěpán „Mejdlo“ Soukup – kytara, zpěv, Jarda „Yaris“ Sládeček – basa, zpěv a Milan „Tra Vis“ Zúbek – bicí.
Klub Oko vyhlašuje soutěž o tři vstupenky. Otázka zní: „Jakub „Cecek“ Tauber a jeho Cecek records vydal skupině ZakázanÝovoce CD Není co řeshit. Napište v kterém roce to bylo?
Správnou odpověď pošlete do čtvrtka  29. března do 18.00 na mailovou adresu: hudbasoutez@seznam.cz. Uveďte své jméno včetně mobilního čísla pro včasné upozornění na výhru.

  • Facebook
  • Twitter