Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zahradní slavnost v komunitním bydlení ve Světlé nad Sázavou

/
/
/
937 ZobrazeníV neděli 1. září se od 14.00 do 16.00 uskuteční v komunitním bydlení ve Světlé nad Sázavou v Haškově ulici 692 Zahradní slavnost. Pracovníci Domova Háj s klienty zařízení připravili pro veřejnost program.

Zájemci budou moci tvořit ve výtvarně dílně, pro další jsou připraveny zahradní hry. V altánu na zahradě bude koncert. Dále si hosté akce budou moci prohlédnout výstavu výrobků, a v případě zájmu si je i zakoupit. Pro všechny je připraveno občerstvení.
Akce se koná pravidelně – letos už šestým rokem. Jejím cílem je seznámit veřejnost s tím, jak žijí lidé v komunitním bydlení, a zapojují se do života města, ve kterém bydlí. Hosté akce se i dozví, v jakém rozsahu potřebují klienti podporu. Dnes už hodně obyvatel Světlé nad Sázavou o existenci komunitního bydlení ví, ale o životě v něm většinou nemají dostatek informací, proto mají pořadatelé akce zájem, aby si návštěvníci zažili domáckou atmosféru, a mohli se zeptat na informace, které je zajímají, případně také mluvit i o svých obavách, a porovnat je s realitou, a také se dozvěděli informace o výstavbě dalších dvou domů.

  • Facebook
  • Twitter