Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Žáci základních škol Vysočiny změří dovednost v Prezentiádě

/
/
/
646 ZobrazeníKrajské kolo soutěže Prezentiáda v kategorii základních škol, která je mistrovstvím základních a středních škol České a Slovenské republiky v prezentačních dovednostech, se uskuteční ve čtvrtek 4. dubna na Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole Žďár nad Sázavou.

„Už desátým rokem studenti předvedou své schopnosti před odbornou porotou, aby zabojovali o postup na finálové klání v Brně. Nejlepší týmy z celého kraje v kategorii základních škol odprezentují své prezentace na téma Kolik stojí štěstí nebo Můj nejlepší nápad. Pro studenty je to velmi dobrá příprava pro profesní život a také důkazem, že učit se dá i hrou,“ uvedla za pořadatele Petra Plachá.


V krajském kole se utkají zástupci tří týmů ze základních škol, Ajťáci ze ZŠ Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124, Bomberky ze ZŠ Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124 a MAGIC DUO z Gymnázia, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou.

Více informací o Prezentiádě.

  • Facebook
  • Twitter