Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Za sochami Michala Olšiaka po Koruně Vysočiny

/
/
/
1385 ZobrazeníPro turisty, kteří rádi při cestování plní nějaké úkoly a hlavně soutěží, máme dobrou zprávu. Koruna Vysočiny totiž láká zájemce po stopách Michala Olšiaka. Pro jednotlivce, ale i rodiny s dětmi nebo celé skupiny jsou připravené na infocentrech hrací karty.

Putování za sochami Michala Olšiaka po Koruně Vysočiny zavede všechny zájemce z Bystřice nad Pernštejnem přes Nové Město na Moravě a Žďár nad Sázavou až do Přibyslavi. Celkem je možné vidět dvacet betonových plastik tohoto žďárského umělce. Pro získání drobné ceny a splnění úkolu stačí nasbírat patnáct razítek. Takže si vyzvedněte průkazku a pojďte objevovat krásy nejen Bystřicka. Putování není nijak časově omezené, sochy je tak možné navštívit i přes zimu. Soutěž je vhodná jak pro vášnivé sběratele, kteří razítka nasbírají za víkend, tak pro ty, kteří nikam nechvátají a sochy rádi navštíví během celého roku. Soutěž se rozběhla teprve v půlce července, ale už se na infocentrech přihlásilo několik prvních turistů s vyplněnou hrací kartou. „Prvně jsem myslela, že to všechno nestihneme navštívit, ale hra nás začala natolik bavit, že jsem s kamarádkou nasbírala za víkend 17 razítek,“ pochlubila se paní Jarka, která jako jedna z prvních odevzdala vyplněnou hrací kartu.

  • Facebook
  • Twitter