Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Za dobrou hudbou se jezdí do Chotěboře

/
/
/
1020 ZobrazeníTančírna Panského domu v Chotěboři pořádá i v letošním roce zajímavé koncerty. Jedním z nich bude v pátek 6. května od 20.00 vystoupení skupin Vítkovo kvarteto a Veteráni studené války.

Vítkovo kvarteto, vystupující od počátku 80. let 20. století, koncertuje po celou dobu své existence prakticky s neměnným repertoárem. Největším hitem je Pražskej démon. Veteráni studené války je česká bigbeatová skupina, která vznikla v roce 1998.  

„Na koncerty do Panského domu v poslední době přijíždí hodně lidí z Havlíčkova Brodu. Vstupenky za 350 Kč lze získat v předprodeji v Chotěboři v Informačním centru, v restauraci Panský dům nebo na www.smsticket.cz. Na místě bude cena za 400 Kč,“ uvedl Pavel Halama, restauratér, promotér a šéf produkce hudebního klubu Tančírna. Původně měl být koncert 28. října 2021, ale kvůli nemoci členů kapely je přeložen na pátek 6. května 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

  • Facebook
  • Twitter