Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Z Havlíčkova Brodu vyrazí strom pro partnerské Brielle

/
/
/
963 ZobrazeníDo Havlíčkova Brodu přijede v pátek 6. prosince kamion pro vánoční strom pro Brielle, odpoledne mezi 13.00 a 14.00 proběhne na sběrném dvoře Technických služeb města Havlíčkův Brod v Reynkově ulici nakládání a následně vyrazí strom na více než 1100 dlouhou cestu do Holandska.

Strom je už pokácený a připravený k odvozu. V Brielle by měl být v pondělí 9 prosince a slavnostní rozsvícení na náměstíčku Markt v centru Brielle je plánováno na pátek večer 13. prosince.

„Se stromem pojede také vánoční cukroví, jež pečou tradičně cukráři z Obchodní akademie a hotelové školy Havlíčkův Brod. Stejně tradičně posíláme spolu se stromem drobné dárečky pro briellské školáky, kteří malují obrázky k výzdobě stromu – dárečky připravily naše základní a umělecké školy, jimž také patří naše poděkování,“ doplňuje Tomáš Hermann, zastupitel a předseda výboru Havlíčkův Brod-Brielle.

  • Facebook
  • Twitter