Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

WAKO World cup Budapešť: Zlato do Pelhřimova

/
/
/
151 Zobrazení

Maďarská metropole Budapešť hostila o uplynulém víkendu další ze série závodů WAKO World cup v kickboxu. Mezi 2000 závodníky z 39 zemí nechyběli ani zástupci Vysočiny.

Prestižního klání se tentokrát účastnila pouze dvojice pelhřimovských fighterů, Jaroslav Dvořák a Adam Hájek, kteří reprezentovali Český svaz kickboxu. Oba borci soutěžili v disciplíně pointfighting a počínali si velmi zdatně. Adam, v kategorii pointfighting – 28 kg děti do zeleného pásu, obsadil páté místo a v kategorii pointfighting děti elita – 32 kg vybojoval devátou příčku. Jaroslav ovládl kategorii pointfighting +28 kg děti do zeleného pásu a v elitní kategorii pointfighting +36 kg obsadil pátou pozici. Oba svěřenci trenéra Martina Dvořáka (Wu-shu Pelhřimov)předvedli kvalitní výkony.