Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Výtěžek z charitativního koncertu v Horácké galerii poputuje na konto novoměstské nemocnice

/
/
/
208 ZobrazeníBrněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů BROLN vystoupí v neděli 28. dubna v podkrovním sále novoměstské Horácké galerie. I tentokrát bude výtěžek ze vstupného, které je dobrovolné, použitý pro novoměstskou nemocnici.

Rozhlasový orchestr BROLN vznikl v roce 1952. Jeho základem je cimbál, smyčce a klarinety, k nimž se přidávají další lidové nástroje. Toto hudební těleso má na svém kontě dlouhou řadu rozhlasových nahrávek, koncertů i tuzemských a zahraničních zájezdů. Podporuje také dětské interprety lidových písní v rámci celostátní soutěže Zpěváček.
Jarní koncert pro novoměstskou nemocnici se uskuteční v neděli 28. dubna od 18.00. Spolupořadatelem koncertu je Horácká galerie a Český rozhlas Vysočina. Výtěžek z prodeje vstupenek použije novoměstské zdravotnické zařízení na nákup nezbytných potřeb pro některé oddělení nemocnice.

  • Facebook
  • Twitter