Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vydařená after party v havlíčkobrodském Oku

/
/
/
670 ZobrazeníV Havlíčkově Brodě v klubu Oko se v pátek 11. listopadu uskutečnil koncert skupiny Kraussberry v rámci seriálu Golden Eye. Po jeho skončení a technické přestávce, kterou si vyžádalo na nazvučení další kapely a která  asi dost diváků odradila, následovala after party. 

Původně měla hrát skupina Trafic Jam, ale kvůli nemoci ji nahradila kapela Čáro Gipsy. Kvůli pokročilé noční hodině na koncert vydrželo čekat méně diváků. Kdo nepočkal na Čáro Gipsy, může litovat, protože přišel o hezký hudební zážitek.
Kapela Čáro Gipsy vznikla v září 2019 v Havlíčkově Brodě. První vystoupení bylo v Čarodějce. Hrajeme romskou, ale i španělskou hudbu. Čáro Gipsy je dost neuvěřitelný projekt a strašně moc nás všechny baví,“ řekl Ruda Kubajz Kubíček.
Čáro Gipsy hraje ve složení: Eva Žáčková ( donedávna Nováková) a Anička Bělohlávková – zpěvy, Ruda Kubajz Kubíček – kytara a zpěv, Petr Košťál – basová kytara, Jarda Prachař – klávesy, Mirek Zavřel Mikejz – kytara a zpěv, Miroslav Bönsch – cajon. Kvůli nemoci vystoupili jako hosté: Václav Lindl – percuse a Zdeněk Rýdl – cajon.
Aktuální dění v kapele, fotky, videa a termíny koncertů mohou všichni najít na facebooku kapely https://www.facebook.com/CaroGipsyMusic.

Čáro Gipsy hraje ve složení: Ruda Kubajz Kubíček – kytara a zpěv, Petr Košťál – basová kytara, Jarda Prachař – klávesy, Mirek Zavřel Mikejz – kytara a zpěv, Miroslav Bönsch – cajon , Eva Žáčková ( donedávna Nováková) – zpěv a Anička Bělohlávková – zpěv. Z důvodu nemoci vystoupili jako hosté: Václav Lindl – percuse a Zdeněk Rýdl – cajon,

  • Facebook
  • Twitter