Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Skupina Krausberry přilákala do brodského Oka hodně diváků

/
/
/
354 ZobrazeníV Havlíčkově Brodě v klubu Oko se v pátek 11. listopadu uskutečnil koncert skupiny Krausberry v rámci seriálu Golden Eye. Naštěstí Martin Kraus na svůj svátek nepřijel do Havlíčkova Brodu na koni a počasí bylo příznivé pro fanoušky, kteří dorazili na koncert i ze vzdálených míst ČR.

Členové Beatové síně slávy Martin Kraus a kapela Krausberry přilákali do klubu Oko hodně fanoušků až v sále bylo dusno. Dobře míněno, protože vlivem teploty bylo na sále jako v tropech. Každému asi přišla vhod půlhodinová přestávka, která rozdělila koncert na dva díly. Koncert začal klasicky skladbou Na větvi ze stejnojmeného alba. Zazněly skladby známé nejen pro vrstevníky skupiny Krausberry například: Horoskop, Tahne mi na čtyřicet, Starý časy, Emil, Do nebe, Šikza a gadzo, Můstek a Vlakem na Kolín.
Kapela Krausberry zahrála v sestavě:
Martin Kraus – zpěv, kytara, foukací harmonika, Mário Císař – kytara, Štěpán Albrecht – kytara, Vít Havlíček – kytara, Jiří Kredba – basa a Štěpán Smetáček – bicí.

Bylo sympatické vidět a slyšet zpívat fanoušky, kteří v době vzniku Krausberry nebyli na světě. Koncert si užívali Krausberry, ale i diváci. Nejvíce asi Eva Žáčková (za svobodna Nováková), která si zazpívala společně s Martinem Krausem skladbu Do nebe. Celý sál ožil a zpíval s Krausberry hit Vlakem na Kolín. Páteční večer uzavřela svým vystoupením skupina Čáro Gipsy.

  • Facebook
  • Twitter