Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Víkend v Jaderné elektrárně Dukovany

/
/
/
1115 ZobrazeníTýden před Velikonocemi o víkendu 13. – 14. dubna bude patřit dukovanské Infocentrum rodinám s dětmi. Speciální velikonoční exkurze budou přizpůsobeny rodinným návštěvám a doplněny o zážitkové vyprávění k velikonočním tradicím a zvykům.

Chybět nebudou ani dílničky, ve kterých si budou moci malí i velcí zájemci nabarvit vajíčko, uplést vlastní pomlázku nebo vytvořit velikonoční věnec z kraslic. Pestrý program doplní nové divadelní představení O princezně na hrášku.

Velikonoční i vánoční tematické víkendy se konají v Infocentru elektrárny pro velký zájem již pravidelně. V sobotu i v neděli budou v Infocentru Jaderné elektrárny Dukovany fungovat tvořivé dílny vedené studentským spolkem Halahoj z třebíčského katolického gymnázia. Malí i velcí návštěvníci si budou moci nabarvit klasické vajíčko nebo vytvořit velikonoční věnec z kraslic. Chlapci a tatínci se mohou vrhnout na pletení pomlázek, pro všechny bude připravena dílna na výrobu oblíbených květináčových zápichů.

Návštěvníci budou moci využít také prohlídky Infocentra s odborným výkladem přizpůsobeným věku zájemců. Kromě profesionálních průvodkyň budou děti doprovázet po celý víkend také maskoti – oblíbení skřítci Eneři: Watík a Joulinka. Nově oproti minulým letům pak přijede Dřevěné divadlo Jana Hrubce s pohádkou O princezně na hrášku. Začátky představení v sobotu v časech 10.00, 14.00 a 16.00. V neděli program doplní velikonoční povídání o tradicích a zvycích v kinosále v 10.00 a ve 14.00.

Více o možnosti navštívit Jadernou elektrárnu Dukovany a její Infocentrum najdete na www.cez.cz/dukovany.

  • Facebook
  • Twitter