Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Víkend s vláčky v Rozsochatci

/
/
/
607 ZobrazeníModelářský kroužek modulové železnice při DDM Chotěboř a obec Rozsochatec připravili v sále obecního domu v Rozsochatci na víkend 11. až 13. listopadu oblíbenou interaktivní výstavu a ježdění vláčků na modulovém kolejišti TT pro širokou veřejnost.

Od poslední výstavy se modelové kolejiště opět rozšířilo a zaplnilo celý sál. Malí i velcí modeláři své vláčky obsluhují a řídí pomocí mobilní aplikace, počítače či tabletů, což je pro všechny lákavé. Simulují zde skutečné reléové zabezpečovací zařízení či novější JOP (jednotné obslužné pracoviště) využívané na železnici. V pátek přijelo během dopoledne na výstavu několik základních škol a odpoledne se přišli a přijeli podívat fandové vláčků z celého okolí. Pro ty, kteří nestihli přijít v pátek, se otevře obecní dům v Rozsochatci možné i během celé soboty od 9.00 do 17.00 a v neděli od 9.00 do 14.00.

  • Facebook
  • Twitter