Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Viessmann roadshow míří do Jihlavy! Ukáže moderní řešení vytápění

/
/
/
325 ZobrazeníZajímáte se o moderní technologie související s vytápěním a chlazením? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Zástupci předního světového výrobce tepelných systémů, společnosti Viessmann, přijedou do Jihlavy s Viessmann roadshow. Datum, které byste si měli poznačit v kalendáři, je 9. září. V obchodním centrum Aventin na Pelhřimovské ulici v Jihlavě vás od 9.00 do 17.00 čeká den plný inspirace, inovace a zábavy.

Prozkoumejte špičkové produkty Viessmann osobně

Na této zajímavé události budete mít jedinečnou příležitost seznámit se s nejprodávanějšími produkty Viessmann z oblasti obnovitelných zdrojů energie a plynové kondenzační techniky, poradit se ohledně vyřízení státních dotací nebo si zasoutěžit o deset mobilních čističek vzduchu.

Buďte in s moderními technologiemi

Viessmann roadshow je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí využívat moderní technologie pro svůj topný systém, ať už nový nebo stávající. Přijďte se inspirovat, dozvědět se o novinkách na trhu a strávit den v příjemné atmosféře plné technologických objevů.

Nenechte si tuto jedinečnou šanci ujít a přijďte si užít den plný inovací, inspirace a zábavy na Viessmann Roadshow v Jihlavě!

Znáte společnost Viessmann?

Je to rodinná firma čtvrté generace, která si je vědoma příležitosti století a zaměřuje se na změnu dodávky energie udržitelným způsobem. Nabízí systémová řešení na bázi obnovitelných a fosilních paliv pro všechny oblasti použití. Od topných systémů pro rodinný dům až po velké průmyslové a komerční systémy. Přehled různých skupin výrobků včetně plynových kondenzačních kotlů najdete na webu společnosti. Tam také najdete ucelený vyhledávač produktů, který zájemcům v několika krocích navrhne vhodné řešení nového topného systému nebo doplnění toho stávajícího. Navíc se tu dočtete o řešeních, která už společnost Viessmann realizovala a která už jsou v provozu.

  • Facebook
  • Twitter