Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vepříkovská lávka se vydařila

/
/
/
839 Zobrazení



Členové nově ustanoveného Mysliveckého spolku Borovina Vepříkov uspořádal ve druhé polovině srpna soutěž v překonání lávky přes rybník. Parametry lávky: 6 centimetrů široká kurta, dlouhá zhruba 25 metrů a natažená přes rybník, který se nachází přímo v hasičském areálu.

Ze začátku soutěže se moc nedařilo účastníkům a vypadalo, že nikdo nepřejde po lávce na druhý břeh rybníka. Soutěž vtipně uváděl Jaromír Najman z Mysliveckého spolku Modlíkov. Účastníky Vepříkovské lávky byli sourozenci Daniel Demel a Veronika Demelová, kteří přešli na druhý břeh.

„Soutěžících bylo celkem 48,z toho 19 žen a 29 mužů. V kategorii mužů vyhrál Vít Doležal, který se stal zároveň i absolutním vítězem hlavní ceny – divočáka s časem 38 sekund. Druhé místo získal Jiří Zeman 51 sekund a třetí skončil Vaclav Macek čas 57 sekund.
V kategorii žen vyhrála Lucie Čápová s časem 43 sekund, druhá byla Viktorie Čápová s časem 51 sekund a třetí skončila Kateřina Konfrštová za 60 sekund,” uvedla Lucie Čápová z Mysliveckého spolku Borovina Vepříkov.

V doprovodném programu byla možnost pro děti i dospělé jízda v kočáru, dvě hasičská auta, vodní mlha na osvěžení v úmorném vedru, animační program, tvořivé dílničky pro děti, skákací hrad, trampolína. Každé dítě dostalo při příchodu dárkovou tašku kde mimo jiné byla miska kanadských borůvek jako sponzorský dar z místní borůvkové plantáže od rodiny Procházkových a časopis Mateřídouška. Markéta Krumlová nafotila krásné fotografie, které jsou ke zhlédnutí zde.

Příští ročník bude v sobotu 17. srpna 2024 a soutěž se rozšíří o kategorii pro děti. 

  • Facebook
  • Twitter