Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Ve čtvrtfinále play-off přijede na Vysočinu Korbelova Ostrava

/
/
/
99 ZobrazeníAž v závěrečném 18. kole základní části české extraligy mužů ve stolním tenisu se definitivně rozhodlo o soupeři HB Ostrov Havlíčkův Brod ve čtvrtfinále play-off. Obhájcům mistrovského titulu se postaví Korbelova TTC Ostrava 2016, která v konečné tabulce skončila na osmém místě.

HB Ostrov nezaváhal ani v 18. kole, když v Havířově zvítězil 3:2 a základní část soutěže vyhrál o čtyři body před druhým celkem v pořadí SF SKK El Niňo Praha.

O třinácté extraligové vítězství HB Ostrov v řadě se v Havířově postaral trojlístek Tomáš Martinko, Tomáš Tregler a Ondřej Květon, který v rozhodujícím utkání za stavu 2:2 porazil v souboji nejmladších hráčů havířovského utkání Daniela Košťála hladce 3:0 na sety.

HB Ostrov Havlíčkův Brod tak stejně jako vloni vyhrál suverénním způsobem základní část české extraligy. Letos v 18. kolech našel jediného přemožitele – pražské El Niňo. Tradiční rival zvítězil v havlíčkobrodské Birell Aréně 13. října minulého roku 3:0, od té doby HB Ostrov všechna zbylá utkání vyhrál…

Čtvrtfinálové dvojice play-off tvoří HB Ostrov Havlíčkův Brod – TTC Ostrava 2016, SF SKK El Niňo Praha – TJ Ostrava KST, SKST Cheb – KT Praha a SKST TESLA Batteries Havířov – SKST Liberec.

Vyřazovací boje (play-off) začnou těsně po mistrovství České republiky jednotlivců 28. března. Čtvrtfinále i semifinále se hrají na tři vítězná utkání. O mistrovském titulu se pak rozhodne v jediném zápase v tzv. Superfinále, které je na programu 5. května v Praze.

Extraliga mužů ve stolním tenise 2022/2023

18. kolo

SKST TESLA Batteries Havířov – HB Ostrov Havlíčkův Brod 2:3
Ondřej Bajger – Ondřej KVĚTON 3:2 (-8, 6, -6, 11, 4), Daniel Košťál – Tomáš MARTINKO 1:3 (-8, -6, 8, -6), Zochid Kenjajev – Tomáš TREGLER 1:3 (-13, 3, -7, -8), Ondřej Bajger – Tomáš MARTINKO 3:2 (8, -3, 10, -9, 4), Daniel Košťál – Ondřej KVĚTON 0:3 (-8, -10, -9).

  • Facebook
  • Twitter