Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vánoční trh na žďárském zámku bude! Letos ale v online prostoru

/
/
/
985 ZobrazeníTradiční vánoční trh na zámku ve Žďáru nad Sázavou každoročně navštěvují tisíce lidí. Je jasné, že za současné epidemiologické situace jej organizátoři nemohou uspořádat tak, jak jsme zvyklí z předchozích let. Pořadatelé proto připravili novinku v podobě Virtuálního vánočního trhu.

„Není nám lhostejné, že by spousta kvalitních řemeslníků a lokálních výrobců přišla o podstatnou část svých ročních příjmů. Zároveň chceme návštěvníkům našeho virtuálního tržiště i letos umožnit výběr originálních dárků a dopřát jim krásné Vánoce plné ručně vyráběných vánočních dekorací a milých drobností,“ vysvětluje koordinátorka trhu Eva Kulková důvody, které organizátory vedly k uspořádání této akce.

Na webových stránkách Virtuálního vánočního trhu si mohou zájemci podle kategorie vybrat prodejce, jehož zboží je zaujalo, následně budou přesměrováni přímo na jeho e-shop, kde si objednají a zaplatí. Do poznámky při objednávce by neměli zapomenout zadat Osobní odběr na zámeckém trhu. Zakoupené zboží si následně vyzvednou od 4. do 6. prosince přímo na žďárském zámku. Výhodou je, že si mohou objednat libovolné dárky od různých prodejců a nebudou platit dopravu. Objednávat mohou až do konce listopadu.
Organizátoři slibují, že v případě příznivé epidemiologické situace připraví pro návštěvníky zámku během výdejních prosincových dnů také prodej teplých vánočních dobrot a pravou vánoční atmosféru.

  • Facebook
  • Twitter