Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jak získat půjčku v Pelhřimově? Jde to i z pohodlí domova

/
/
/
1015 ZobrazeníPotřebujete si půjčit peníze? Půjčky jsou v dnešní době stále velmi populární, protože zkrátka se někdy může stát, že s penězi, které máme vyhrazeny do konce měsíce, prostě nevyjdeme. Půjčování peněz tímto způsobem bychom každopádně měli omezit, přičemž to lze zvládnout zodpovědnějším přístupem k vlastním financím. Zkrátka si musíme stanovit náš rozpočet reálně. Pokud se však přesto stane, že nám nezůstanou peníze na něco neodkladného, třeba i na nečekanou událost, je řešením pochopitelně půjčka.

Jak si půjčit peníze?

Půjčit si peníze v dnešní době jde velice jednoduše, a to díky internetu. V zásadě máme možnost zvolit si mezi bankovní a nebankovní půjčkou. Díky tomu, že v posledních letech došlo k výraznému zpřísnění podmínek poskytování úvěrů, taky půjčování peněz u nebankovních společností lze dnes většinou považovat za bezpečné. Především nebankovní společnosti poskytují takzvané rychlé půjčky, kde si můžete půjčit i pouze několik tisíc korun. Právě takovou půjčku zpravidla vyhledáváme tehdy, pokud se nám objevily nějaké nenadálé výdaje.

Alternativou je samozřejmě půjčit si peníze v bance, ale bankovní úvěr je zpravidla cestou na delší trať. V bance si zpravidla také chceme půjčit větší obnos peněz. Výjimkou jsou ale některé nabídky bank, které poskytují své služby v oblasti klasických rychlých půjček. Zpravidla se jedná o službu, kterou banka nabízí k vašemu běžném účtu. Pokud tedy máte u banky zřízen účet, můžete se třeba v rámci vašeho internetového bankovnictví podívat, zda vám banka nabízí také možnost si půjčit peníze. Schválení takového úvěru je pak podobně rychlé, jako v případě nebankovních společností.

Na co si dát pozor?

S rychlými úvěry je však spojeno samozřejmě určité riziko. Vzhledem k tomu, že se jedná o krátkodobé úvěry, tak zde jsou také obvykle krátké doby splatnosti. Kromě toho musíte počítat s dalšími možnými drobnostmi, jako je:

  • Vyšší RPSN a úroky
  • Vysoké poplatky a sankce

Z hlediska RPSN je to trochu složitější, protože krátkodobé půjčky jej pochopitelně mají vyšší z podstaty tohoto ukazatele. Zejména se tak při volbě úvěru soustřeďte na to, zda zde nejsou nesmyslné poplatky a sankce. Poplatky mohou být třeba za zřízení úvěrového účtu, poskytnutí půjčky a podobně. Stejně tak je důležité podívat se na sankce za nesplácení.

Na druhou stranu také u rychlých úvěrů lze narazit na dobré nabídky. Některé úvěrové společnosti například lákají na půjčky zdarma, kdy za první půjčku nic nezaplatíte. Je samozřejmě potřeba mít na paměti, že se jedná o jednorázovou nabídku pro nové klienty a stejně tak zpravidla bývá značně omezena celkovou částkou, kterou si můžete půjčit. Pro půjčení několika tisíc korun to však může být zajímavé řešení.

Vyřízení snadno přes internet

Již jsme zmínili, že půjčku si dnes můžete sjednat pohodlně přes internet. Schválení úvěru je pak zpravidla otázka několika minut. Je přitom jedno, zda se jedná o půjčky Pelhřimov nebo o půjčky v jiném městě. Pokud jste ale například právě z Pelhřimova, můžete si zvolit i takovou půjčku, kde si potom lze peníze vybrat osobně v hotovosti na některé z místních poboček. Půjčky v hotovosti nejčastěji vyplácejí partnerské sítě, kde obvykle patří:

  • Čerpací stanice
  • Trafiky

Můžete si vybrat půjčku třeba i o víkendu, kdy neběží klasické převody na bankovní účet. Vyřízení rychlých půjček je tak nejen jednoduché z hlediska jejich sjednání, ale také z hlediska rychlosti získání peněz.

Také rychlé půjčky mají své podmínky

Počítejte s tím, že také u nebankovních půjček je potřeba splnit zákonné podmínky. To znamená, že byste neměli mít negativní záznamy v registrech dlužníků a měli byste mít stálý příjem. V opačném případě by vám neměla žádná finanční instituce půjčit peníze.

  • Facebook
  • Twitter