Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vánoční hudební dárek z Chotěboře

/
/
/
715 ZobrazeníMožná mnoho hudebních přátel nemá ukončené nákupy pod vánoční stromeček. Určitě VIP vstupenka tento nedostatek pomůže vyřešit. Za výhodnou cenu 1000 Kč lze navštívit v roce 2022 pět koncertů v Chotěboři v Tančírně Panského domu.

Na jaké koncerty se mohou hudební fanoušci těšit? Kamil Střihavka & The Leaders, Michal Pavlíček narozeninové turné, Luboš Pospíšil & 5P 70, Honza Holeček & Pavel Marcel (jižanský rock) a Vítkovo Kvarteto & Veteráni studené války.

„Nápad udělat VIP vstupenku vznikl v momentě, kdy jsme byli nuceni začít s přesouváním termínů koncertů na později, v době blížících se Vánoc. Petr Kletečka v Klubu Oko Havlíčkův Brod pořádá od roku 2018 Golden eye – koncertní seriál pěti koncertů a k tomu je pas za cenu 1000 Kč na všechny koncerty. Velmi rád se inspiruji úspěšnými lidmi, kteří svoji práci dělají dobře a podniky, které tak i fungují. Petr Kletečka a Klub Oko mezi ně patří. Koncerty jsem začal pravidelně pořádat v Panském domě Chotěboř od roku 2013 nejprve na malém sále, od roku 2015 pak na velkém, tedy v Tančírně. Na malém městě je to těžká disciplína, bez nadšení a radosti z muziky by to opravdu nešlo. Panský dům vždy patřil ke kulturním centrům ve městě, což vnímám jako závazek a poslání. Děkuji všem za podporu, že na koncerty pravidelně chodí. Přeji všem hodně zdraví a kouzelné Vánoce,” uvedl Pavel Halama, restauratér, promotér a šéf produkce
hudebního klubu Tančírna.

VIP vstupenka je součástí dárkového voucheru, který je v krásné obálce. Dárek nejen k vánocům pro Vaše blízké i přátele. „Termíny koncertů včas zveřejníme, žádný tak nezmeškáte – zašleme Vám totiž všechny jejich datumy formou SMS zprávy,” uzavřel Pavel Halama. Prodej VIP vstupenek odstartuje ve čtvrtek 16. prosince v restauraci Panský dům Chotěboř.

  • Facebook
  • Twitter