Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vánoční hudební dárek od projektu Golden eye.hb

/
/
/
1197 ZobrazeníPro hudební příznivce připravil Petr Kletečka v roce 2018 čtyři koncerty v rámci projektu Golden eye.hb. Všechny koncerty měly úspěch a klub Oko byl vždy zaplněn. Poslední akce byla v pátek 2. listopadu a americká skupina Skinny Molly zanechala u posluchačů nezapomenutelný zážitek.

Petr Kletečka nelenil a připravil nový projekt Golden eye.hb na rok 2019. Po vynikajícím vystoupení skupiny Skinny Molly se naskytla otázka, kdo začne sérii koncertů v roce 2019?
„Vím o spoustě lidí, kteří po skvělých ohlasech litovali, že si ten koncert v Oku nechali ujít. Tak teď je tu příležitost zaváhání napravit. V pátek 20. září 2019 totiž ten poslední letošní koncert zopakujeme: předkapela Pumpa a po ní Skinny Molly. Závěr večera obstará Traffic Jam. Další akce bude v pátek 11. října 2019 v rámci Rock For Book: předkapela JADA BAND, hlavní hvězdou je Ivan Hlas a na after party zahraje Morava.
Třetí večer bude v pátek 25. října 2019 a vystoupí Vladimír Mišík s ETC. Hostem bude Jamie Marshall a The Amplified Acoustic Band. Čtvrtá akce v pátek 8. listopadu: předkapela FUGA, hlavní koncert patří skupině PROGRES 2. Pátá akce v pátek 22. listopadu 2019 zahraje ENERGIT a after party obstará brodská kapela BASS, prozrazuje Petr Kletečka, hlavní pořadatel projektu.
Vstupenka na jednotlivé koncerty je za 400 Kč, a tak je je určitě výhodné zakoupit pas na všechny akce za 1000 Kč. To by mohl být i pěkný vánoční dárek. Předprodej je už zahájen v brodském obchůdku Tulipán v Horní ulici a také v kavárně Cafe – art -OKO, kde lze zakoupit lístky i na jednotlivé koncerty. Pro mimobrodské návštěvníky portál www.smsticket.cz.

  • Facebook
  • Twitter