Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vandal poškozuje auta v Jihlavě, policisté žádají svědky o pomoc

/
/
/
878 ZobrazeníPolicisté v Jihlavě pátrají po pachateli, který poškozuje zaparkované auto v Jihlavě, obracejí se na veřejnost s prosbou o spolupráci. Hledají ženu zachycenou z fotografií, která v lokalitě se pohybovala a mohla by tak poskytnout informace důležité pro prověřování.

„Cílem pachatele se stalo stále stejné vozidlo Peugeot, které stálo zaparkované v Dvořákově ulici. K poškození došlo v průběhu dubna v šesti případech. Majitel při návratu k autu opakovaně zjistil, že má poškrábanou boční stranu. Poškozením vznikla majiteli škoda přibližně za pětadvacet tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Policisté zahájili úkony trestního řízení jsou zahájeny pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. „Policisté shromažďovali získané informace i poznatky a zajistili také kamerové záznamy, které vyhodnotili. V současné době se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti ženy zachycené na fotografiích.

Žádáme ženu na fotografiích nebo občany, kteří ji poznají, případně mají informace, kde se aktuálně nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter