Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Valentýn se blíží, podarujte květinou svoji milou

/
/
/
942 ZobrazeníBlíží se svátek všech zamilovaných, a čím jiným by měl muž potěšit svou drahou polovičku než květinou. Může jít o kytici růží, nebo jen několik květů svázaných mašlí, obdarovaná žena bude z takového dárku nadšená. Na svátek se připravuje nejedno květinářství na Vysočině.

Protože je o květiny velký zájem, tak se většina květinářství zásobuje už začátkem týdne. „U nás se začínají hlásit první zájemci už od pondělka a podle toho pak plánuji objednávku, aby byla květina čerstvá a vydržela co nejdéle,“ vysvětluje květinářka Edita ze Světlé nad Sázavou.
V květinářství Květiny u Edity jsou už na valentýnské nákupy vzorně připraveny. „Od oběda už chystáme několik ukázkových květin, které si mohou pánové rovnou odnést, nebo každému navážu květinu přesně podle jeho přání,“ ukazuje paní Edita na plné stoly květin. „Většina mužů co přijde to moc neřeší, prostě vyberou tu, která se jim líbí a jdou. Pak se najdou ale i tací, kterým ladím barvu a ozdoby do posledního detailu, aby vše perfektně ladilo se zbytkem dárku,“ dodává majitelka obchodu s úsměvem. Pokud někdo bude nakupovat dárek na poslední chvíli, tak i zde si s tím poradí, na výběr je od nejrůznějších čokolád přes svíčky plné srdíček až po betonové valentýnské dekorace ve tvaru srdce.

  • Facebook
  • Twitter