Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Třebíči pokračuje divadelní festival

/
/
/
1145 ZobrazeníFestival Divadla 2-3-4 herců pokračuje v Třebíči v pondělí 7. září představením Oscar pro Emily pražského studia Dva.

Festival divadla 2-3-4 herců bude po koronavirové přestávce pokračovat v pondělí 7. září (původní termín 24. března) konverzační komedií, v hlavních rolích se představí Carmen Mayerová s Petrem Kostkou. Ve středu 9. září (původní termín 15. března) se mohou milovníci divadla těšit na dojemnou komedii Přítelkyně s Jitkou Smutnou a Alenou Mihulovou, následovat bude v pondělí 14. září (původní termín 17. března) komedie Čas pod psa s Terezou Kostkovou, Mášou Málkovou, Evou Josefíkovou a Pavlem Nečasem nebo Karlem Zimou a celý festival zakončí v úterý 29. září (původní termín 19. března) představení Relativita o fiktivním setkání Alberta Einsteina s jeho utajovanou dcerou Lieserl v podání Lucie Štěpánkové, Miroslava Táborského a Kateřiny Táborské.
Všechna představení se uskuteční v Národním domě v Třebíči a začínají v 19.00.

Vstup do všech sálů MKS Třebíč s kapacitou nad sto osob je možný pouze v roušce.

Vstupenky na festivalová představení (kromě představení Čas pod psa, které je vyprodané) jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – telefonním čísle: 568 610 013 a online na www.mkstrebic.cz/e-vstupenky.

  • Facebook
  • Twitter