Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští Hroši vedou extraligovou nadstavbu

/
/
/
798 ZobrazeníPřed posledním dvojzápasem nadstavby nejvyšší softbalové soutěže v sobotu v Ledenicích si zajistili Hroši Havlíčkův Brod postup do semifinále. Ve středu 2. září zvítězili v dohrávce minulého kola v Mostu v obou zápasech a posunuli se na čelo tabulky.

Hroši Havlíčkův Brod – Most 7:1 a 4:0
Největší drama se odehrálo z pohledu Hrochů před samotným zápasem, kdy polovina týmu zůstala zablokována při havárii na dálnici. Naštěstí pro Hrochy uvízli ve stejném místě i oba rozhodčí, a tak zápas začali Hroši sice s hodinovým zpožděním a bez většího rozcvičení, za to ale v kompletní sestavě.
„Premiéru v extralize si odbyl další mladík, sedmnáctiletý Tomáš Sejkora a v druhém zápase zaznamenal svůj první extraligový odpal. Na pozici catchera nastoupil David Mertl a oprášil tak spolupráci s Michalem Holobrádkem ze světového šampionátu.
Hráči odehráli oba zápasy bez jediné chyby v obraně, na rozdíl od domácích, kteří měli v zápise zápasu hned osm chyb. Hroši šli do vedení už v první směně po doběhu Davida Mertla. Domácí vyrovnali ve třetí směně na 1:1 po svém jediném odpalu v utkání, ale hned v dalším útoku odskočili Hroši na 3:1 zásluhou mladíků Adama Lišky a Jana Voráčka. Na 6:1 zvýšili Hroši v šesté směně díky svým osvědčeným pálkařům ze začátku pálkařského pořadí a na konečných 7:1 upravili ve směně sedmé,“ popsal Dušan Šnelly z brodského klubu
Do odvety nahradil Michala Holobrádka na nadhozu junior Dominik Šubrt, kterému zápas odchytal Tomáš Klein. „Dominik odházel zápas skvěle a připsal si své doposud nejcennější ligové vítězství. První tři směny se hrálo bez bodu, když několikrát bezchybně zapracovala defenziva Hrochů, v čele s Lukášem Hospodkou. Ve čtvrté odpálili po sobě jdoucí pálkaři Tomáš Klein, Tomáš Benda, Adam Liška a Tomáš Sejkora a Hroši se ujali vedení 2:0. V páté směně hráči své vedení na chyby Mostu zdvojnásobili a stav 4:0 už udrželi. V šesté směně sice zaznamenali bratři Buchnerové dva homeruny a snížili na 4:2, jenže pak zahráli hráči tři auty a rozhodčí ukončili zápas pro tmu,“ dodal Dušan Šnelly. V tomto případě tak platí výsledek po páté směně a ten byl 4:0 pro Hrochy.

  • Facebook
  • Twitter