Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Rozsochatci přivítali nové občánky

/
/
/
774 ZobrazeníNa nedělní odpoledne 3. listopadu připravili zastupitelé Rozsochatce na Havlíčkobrodsku malou slavnost k přivítání nových občánků. Mezi občany obce se zapsaly dvě děvčátka Zora Cacková a Ester Dobrovolná a tři chlapci Matěj Kocourek, Marek Pilař a Jonáš Krédl.

Protože bylo tentokrát více dětí, konala se slavnost v sále obecního domu. K dětem, rodičům a jejich blízkým nejprve promluvila hospodářka obce Dana Šrámková, poté se uvítací řeči ujal starosta obce Dušan Svoboda.
Na slavnosti nechybělo ani kulturní vystoupení dětí z místní mateřské školy pod vedením učitelky Petry Pelikánové. Následně se rodiče zapsali do pamětní knihy obce. Starosta obce předal maminkám kytičky a noví občánci obdrželi finanční dar v hodnotě 3000 Kč a hračku. Dárky věnovalo obecní zastupitelstvo v Rozsochatci. Na závěr proběhlo fotografování rodin u kolébky. Ze slavnosti obdrží od obce též každá rodina na památku CD s fotografiemi.

  • Facebook
  • Twitter