Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Doprava ve Vrchlického ulici v Jihlavě se omezí

/
/
/
1034 ZobrazeníNa konci října začaly stavební stroje s opravou vozovky ve Vrchlického ulici v Jihlavě. Oprava úseku od kruhového objezdu po sjezd k přivaděči potrvá do začátku prosince a bude rozdělena do čtyř etap. K úplným uzavírkám Vrchlického ulice dojde od 7., 15., 21. a 30. listopadu.

Každá etapa bude mít dvě části, v první budou moci přes vozovku projet vozidla Městské hromadné dopravy a Integrovaného záchranného systému, druhá část vozovku uzavře úplně.

Zhotovitelem stavby je společnost PORR, a. s., která informovala o předběžných termínech úplných uzavírek.

  I.   etapa: 7. (7.00)–9. listopadu (7.00)

  II.   etapa: 15.–16. listopadu

  III.  etapa: 21.–22. listopadu

  IV.   etapa: 30. listopadu–2. prosince

Během dob úplných uzavírek platí objízdné trasy MHD přes Jiráskovu ulici pro linky B, N, 31 a 41. Zastávky Zátopkova a Zimní jsou do konce stavby zrušeny bez náhrady, zastávka Dům Zdraví je přesunuta před okružní křižovatku v ulici Vrchlického. Místo zastávky S. K. Neumanna lze využít konečnou zastávku Staré Hory.

Objízdná trasa pro automobily vede přes Jiráskovu ulici. Během prvních tří fází bude omezeno také parkoviště před Nemocnicí Jihlava. „Prosíme řidiče, aby využívali parkoviště za nemocnicí, které je přístupné jak z ulice Rantířovské, za čerpací stanicí ONO, tak z ulice U Cvičiště,“ doplnila tisková mluvčí Nemocnice Jihlava Monika Zachrlová.

„Pro parkování lze také využít nedávno otevřené parkoviště P+R na ulici Žižkova za Ústředním hřbitovem. Nejlepší však je si cestu autem do nemocnice dobře promyslet, a pokud je to možné, využít spoje MHD,“ uvedl náměstek pro oblast dopravy Petr Laštovička.

 • Facebook
 • Twitter