Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Skvělý úvod sezony stolních tenistů HB Ostrov

/
/
/
1120 ZobrazeníÚvod z říše snů prožívají na začátku nové soutěžní sezony stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod. Doposud ani jeden z havlíčkobrodských týmů, které se představily v mistrovských zápasech, neprohrál! Nejdále jsou v tomto směru hráči HB Ostrov „A“, kteří jako nováček 1. ligy vyhráli všechny tři své úvodní zápasy.

Po premiérovém vítězství v Brně nad loňským vítězem této soutěže TTC MS Brno se havlíčkobrodští stolní tenisté poprvé v této sezoně představili v domácí HB Ostrov Areně. A byla to premiéra více než úspěšná. Havlíčkobrodské A mužstvo nejprve zdolalo SKST Warmnis Liberec „B“ 10:5. V sestavě domácích se opět objevili dva zkušení borci David Štěpánek a Jaromír Zlámal, které doplnila dvojice mladíků Radek Skála – Ondřej Květon. Juniorští reprezentanti i po náročné noční cestě ze Srbska prvoligový zápas s Libercem zvládli a spolu se svými zkušenými spoluhráči s přehledem vybojovali druhé vítězství v tomto prvoligovém ročníku.

V neděli si havlíčkobrodští stolní tenisté v domácím prostředí poradili s DTJ Hradec Králové 10:6 a po třech kolech první ligy jsou v tabulce druzí za týmem KST SK US Steinerová Choceň, který ovšem odehrál o jeden zápas navíc.

Prvoligový nováček tentokrát nastoupil bez své největší opory, dosud neporaženého Davida Štěpánka. Příležitost dostali další hráči, poprvé si první ligu v dresu HB Ostrov zahráli dvacetiletý Dan Bárta a rok mladší František Čamr, který před touto sezonou přišel z Kolína. Skvěle opět zahrál zkušený Jaromír Zlámal ml., čtvrtým členem vítězného týmu byl juniorský reprezentant Radek Skála.

Úspěšně do nové soutěžní sezony vstoupily i další týmy HB Ostrov Havlíčkův Brod. Vítěznou druholigovou premiéru odehráli stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod „B“. Velice mladá sestava (věkový průměr 17,5 roku) si v utkání s TTC MS Brno B vedla výborně a svého soupeře přehrála hladce 10:4. V havlíčkobrodském dresu si odbyli premiéru František Čamr a teprve čtrnáctiletý Filip Vondráček, který si připsal do sbírky svůj premiérový bod ve druhé lize.

V divizní soutěži Kraje Vysočina si C družstvo HB Ostrov doma poradilo se Spartakem Pelhřimov 10:3. První utkání v havlíčkobrodském dresu sehráli Miloslav Mádr, který ovšem v klubu již řadu let pomáhá jako trenér mládeže a také Adam Sivera, jenž před touto sezonou přišel z Prachatic.

V krajském přeboru II. třídy mladíci z HB Ostrov „D“ s věkovým průměrem 12,5 let přehráli TJ CHS Chotěboř „C“ 10:5. Bez ztráty kytičky si v tomto zápase vedli teprve dvanáctiletý Štěpán Holub a o rok starší Jakub Hitzger.

Přehled výsledků:

I. liga – 3. a 4. kolo:

HB Ostrov Havlíčkův Brod „A“ – SKST Warmnis Liberec „B“ 10:5. Body HB Ostrov „A“: David ŠTĚPÁNEK 3,5; Jaromír ZLÁMAL ml. 3; Radek SKÁLA 2,5; Ondřej KVĚTON 1.
HB Ostrov Havlíčkův Brod „A“ – DTJ Hradec Králové „A“ 10:6. Body HB Ostrov „A“: Jaromír ZLÁMAL ml. 3,5; Dan BÁRTA 3; Radek SKÁLA 2 a František ČAMR 1,5.

II. liga – skupina B – 1. kolo:

HB Ostrov Havlíčkův Brod „B“ – TTC MS Brno „B“ 10:4. Body HB Ostrov „B“: Šimon JADRNÝ 3,5; František ČAMR 3; Daniel BÁRTA 2,5; Filip VONDRÁČEK 1.

Divize – 1. kolo:

HB Ostrov Havlíčkův Brod „C“ – Spartak Pelhřimov „A“ 10:3. Body HB Ostrov „C“: Miloslav MÁDR a Filip VONDRÁČEK po 3,5; Adam SIVERA a Filip HEJKAL po 1,5.

Krajský přebor II. třídy – 1. kolo:

HB Ostrov Havlíčkův Brod „D“ – TJ CHS Chotěboř „C“ 10:5. Body HB Ostrov „D“: Štěpán HOLUB 4,5; Jakub HITZGER 3,5; Lukáš SVOBODA 2.

  • Facebook
  • Twitter