Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V pondělí začala sloužit nová protihluková stěna u Pávova

/
/
/
448 ZobrazeníV pondělí 15. listopadu uvedlo Ředitelství silnic a dálnic ČR do provozu novou 1054 metrů dlouhou protihlukovou stěnu podél Pávova a současně s ní obnovilo doposud uzavřený sjezd ze silnice I/38 ze směru od D1 a nájezd na silnici I/38 ve směru na Znojmo.

Využívat mimoúrovňovou křižovatku na kilometru 162,3, která bude sloužit zejména k odlehčení dopravy v době dopravní špičky, budou moct pouze vozidla do 3,5 tuny. Celkové investiční náklady činili 51,72 milionu korunč bez DPH a podílí se na nich rovněž statutární město Jihlava.

V příštím roce je v plánu oprava 5,6 kilometrů vozovky silnice I/38 a jejího příslušenství mezi dálnicí D1 a Jihlavou. Ředitelství silnic a dálnic ČR je aktuálně v závěrečné fázi veřejného výběrového řízení na zhotovitele. Obdrželo celkem osm nabídek a probíhá jejich vyhodnocování s ohledem na kritéria stanovená zadávací dokumentací.

  • Facebook
  • Twitter