Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V pondělí dálnici D1 na Vysočině čeká omezení

/
/
/
563 ZobrazeníNa řidiče čekají od pondělí 23. srpna na dálnici D1 na Vysočině dopravní problémy. Na modernizovaném úseku 11 mezi exitem 81 Koberovice – exitem 90 Humpolec dojde od pondělí od 8.00 do 20.00 v rámci přestavby dopravního značení ze 4. A etapy na 5. A etapu ke snížení počtu jízdních pruhů ve směru na Brno na jeden jízdní pruh.

„Od pondělí 23. srpna od 8.00 do středy 25. srpna do 14.00 dojde ke snížení počtu jízdních pruhů ve směru na Prahu na jeden jízdní pruh. V rámci přestavby bude zrušen převod provozu do protisměrné části komunikace jako v předešlém úseku 16, kdy v rámci etapy 5. A budou prováděny práce ve středním dělícím pásu v úseku celé stavby. Provoz bude tedy veden v režimu dvou jízdních pruhů 2/2 za uzavírky levých jízdních pruhů v obou pásech dálnice,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině. Po dobu instalace dopravního značení zajistí zvýšený dohled v omezení policisté z dálničního oddělení Velký Beranov.

  • Facebook
  • Twitter