Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Krucemburku hořelo ve středu v objektu bývalé lakovny

/
/
/
1640 ZobrazeníVe čtvrtek 7. dubna došlo před desátou hodinou dopoledne k požáru v objektu bývalé lakovny v ulici Mikuláše Střely v Krucemburku na Havlíčkobrodsku. Na místě zasahovalo čtrnáct jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů, včetně mezikrajské pomoci od profesionálních a dobrovolných hasičů z Hlinska z Pardubického kraje.

„Při vzniku požáru se v budově nikdo nenacházel. Plameny zasáhly prostory společnosti, která se zabývá výrobou nábytku. Vyhlášen byl třetí stupeň požárního poplachu.
V tuto chvíli zásah na místě stále probíhá a zasahujícím jednotkám se nepodařilo požár dosud lokalizovat. Při požáru ani samotném zásahu se zatím nikdo nezranil. Majetková škoda zatím nebyla vyčíslena, už v tuto chvíli je ale jasné, že přesáhne částku nejméně jednoho milionu korun,“ popsala Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině, že příčinou vzniku požáru se na místě zabývají vyšetřovatelé a hasební práce by měly probíhat ještě několik hodin. Podle majitele objektu dosáhne majetková škoda 80 milionů korun. Příčina vzniku požáru zůstává nadále v šetření

Zásah hasičů v objektu bývalé lakovny v Krucemburku na Havlíčkobrodsku, foto: HZS Kraje Vysočina
  • Facebook
  • Twitter