Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Jihlavě budou rekonstruovat kruhový objezd u Rozkvětu

/
/
/
1118 ZobrazeníV pondělí 12. července začne rekonstrukce trolejí nad okružní křižovatkou ulic Havlíčkova a Pražská a přilehlých částí trolejového vedení.

Po rekonstrukci bude nově okružní křižovatka všesměrová a investice do nových trolejí do Bedřichova umožní nasazení standartních trolejbusů na spojení Březinek s obchodní a relaxační zónou podél ulice Romana Havelky a vedení nové trolejbusové linky z Bedřichova k Poliklinice a na Masarykovo náměstí. Uvolněné parciální trolejbusy v roce 2022 přejdou na obsluhu Antonínova Dolu a Horního Kosova. 

„Z důvodu stavebních prací budou po dobu asi dvou měsíců nasazeny autobusy náhradní přepravy na linky A, E a částečně D a F. Jízdní řády těchto linek se nemění. Na lince D a F využijeme výhodu parciálních trolejbusů a nasadíme je po dobu výluky. Úsek stavby bez trolejí překonají jízdou na trakční baterii. Z tohoto důvody byly na zastávce Vysoká škola polytechnická ve směru na Dům zdraví instalovány stříšky pro automatické natrolejení,“ uvedl ředitel Dopravního podniku města Jihlavy Radim Rovner.

  • Facebook
  • Twitter