Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Jihlavě budou debatovat o revitalizaci Masarykova náměstí

/
/
/
940 ZobrazeníArchitekti z MCA atelieru představí ve středu 18. března od 17.00 ve Velké gotické síni jihlavské radnice rozpracovanou studii revitalizace Masarykova náměstí v Jihlavě.

Statutární město Jihlava připravuje revitalizaci Masarykova náměstí a zve všechny na Veřejné plánovací setkání věnované rozpracované studii náměstí. Studii náměstí vzniklou rozpracováním vítězného soutěžního návrhu představí architekti z MCA atelieru. Diváci z řad veřejnosti se budou moci ptát na podrobnosti a připomínkovat podobu návrhu před jeho dokončením.

„Architekti i město získají díky veřejnému setkání včasnou zpětnou vazbu, budou tedy moci připomínky vyhodnotit do finální studie. Je to pro všechny, které náměstí zajímá – ať už na něm pořádají akce, podnikají anebo na něj jen občas zajdou. Na setkání lze vzít i děti, bude zajištěno jejich hlídání,“ uvedla Tereza Kafková z útvaru městského architekta jihlavské radnice.

Více informací o plánované revitalizaci, včetně upraveného soutěžního návrhu po zapracování připomínek dotčených orgánů i města Jihlavy si můžete prohlédnout zde.

  • Facebook
  • Twitter