Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Jezdovicích na Jihlavsku hořel v noci rodinný dům

/
/
/
303 ZobrazeníK požáru rodinného domu v Jezdovicích na Jihlavsku vyjeli po půl jedné v noci v sobotu 11. února profesionální hasiči z Třeště a Jihlavy společně s dobrovolnými hasiči z Dolní Cerekve, Batelova, Stonařova a Jezdovic.

Velitel zásahu na místě vyhlásil druhý stupeň požárního poplachu. „V hořícím domě hasiči nalezli muže, u kterého okamžitě zahájili resuscitaci. Oživovací pokusy byly úspěšné. Zraněného muže následně zdravotníci letecky transportovali do nemocnice.
Na likvidaci požáru hasiči nasadili několik vodních proudů. Dostat plameny pod kontrolu se zasahujícím jednotkám podařilo po půl čtvrté ráno. Úplná likvidace požáru proběhla o půl hodinu později. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na částku dva miliony korun. Hasiči svým zásahem uchránili majetek za pět milionů korun,“ popsala zásah Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině s tím, že příčina vzniku požáru zůstává nadále v šetření.

Zásah hasičů u hořícího domu v Jezdovicích, foto: HZS Kraje Vysočina
  • Facebook
  • Twitter