Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Havlíčkově Brodě chtějí být hlídači krav

/
/
/
1385 ZobrazeníPoslední den krajských kol Prezentiády byl v Havlíčkově Brodě ve znamení zpěvu týmu Triola. Na Střední průmyslové škole stavební akademika Stanislava Bechyně si tyto dívky podmanily kategorii základních škol a jako poslední si zajistily přímý postup na Grandfinále. Druhý tým Picaboo ale stále věří v divokou kartu. 

Ač je pátek třináctého normálně považován za velmi smolný den, v podání soutěžících v Havlíčkově Brodě to určitě smolný den nebyl. Všech sedm týmů úspěšně zaujaly porotu a obhajovaly své sblížení s technologiemi nebo svoje vysněné povolání.

Turnaj suverénně ovládla tři děvčata z týmu Triola, která si jsou jedním jista a sama říkají: „Dětská přání o práci se neplní.“ Všem přítomným dívky ukázaly své přání a tužby ohledně snového povolání. Viki, Terka i Verča maji velmi pestrá přání. „Chtěla bych být profesionální pojídač čokolády,“ přeje si členka týmu Verča. Holky se však shodly, že všechny mají jednu společnou práci snů. „Chci být hlídačem krav,“ zpívaly dívky nakonec své prezentace.

Prezentiáda v Havlíčkově Brodě

Tým Chlupáčci zase všem ukázal, že i přesto, že máme za domácího mazlíčka kočku, můžeme si v klidu odjet na dovolenou, protože se nám o ni postará chůva. Ceny sice nejsou nízké, ale kočky mají svůj komfort.

Za to tým Schola music představil přítomným velmi hezkou stránku technologií. A to příběhem Ondry, který neměl kamarády a díky technologiím si je našel. Všechny týmy odvedly vynikající výkon a i přesto, že nepostoupily je úsměv neopouštěl. „Příští rok jsme tu zas,“ shodují se všichni účastníci.

Konečné výsledky
1. tým Triola (Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou) ve složení Veronika Veselá, Viktorie Kubíčková, Tereza Poláková
2. tým Picaboo (Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou) ve složení Adéla Janáková, Natálie Uhrová, Monika Policarová
3. tým Schola music (1.ZŠ Nové Město na Moravě) ve složení Eva Mošnerová, Barbora Malinová, Ondřej Slonek

  • Facebook
  • Twitter