Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Dobroníně O ztracenou podkovu

/
/
/
680 ZobrazeníRanč Ztracená podkova pořádá v neděli 16. září v Dobroníně na ranči Z´tracená podkova za přispění obce Dobronín a firmy Machstav, s. r. o. Běh O ztracenou podkovu. Jedná se o otevřený běžecký závod určený každému, kdo rád sportuje.

„Jedná se o otevřený závod určený každému, kdo rád sportuje. Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí. Běží se po levé straně vozovky za plného provozu. Závod se koná za každého počasí. Šatny i občerstvení blízko místo startu. Pití je po celou dobu akce zdarma. Jednotlivé časy startů mohou být ovlivněny počtem závodníků.
Novinkou je nový rozpis kategorií dětí a mládeže (po dvou letech) i dospělých (muži běží 5 km, ženy 2,5 km) a dvě nové dětské okruhy 250 a 750 m.
Tratě 100 a 1500 metrů jsou obrátkové, okruhy 250 a 750 metrů vedou terénem a po cestě. Velký okruh 2,5 km začíná táhlým stoupáním po cestě ke kravínu, z části kopíruje kratší tratě, následně se běží po asfaltu z kopce, přes Dobronín a do cíle zpět na ranči.
Součástí akce je doprovodný program – lukostřelba a svezení na koních,“ zve za pořadatele Martin Křižan.

Startovné se platí u startu: dospělí 50 Kč, děti 25 Kč, rodinné startovné (dva rodiče + jedno až tři děti ze společné rodiny 100 Kč.

Přihlášky mohou zájemci posílat do pátku 14. září do 11.00 na mail: ztracenapodkova@gmail.com, přihlásit se mohou v den závodu od 9.00 do 10.15 u startu, děti do 9.50.

Vyhlášení výsledků se uskuteční po doběhu poslední kategorie asi v 11.30, výsledky budou zveřejněny do 24 hodin na www.behej.com.

  • Facebook
  • Twitter