Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Bystřici nad Pernštejnem odstartovaly tradiční taneční

/
/
/
264 ZobrazeníV Bystřici nad Pernštejnem se opět bude tančit, začal totiž tradiční Taneční kurz a společenská výchova pro mládež.
Taneční pro rok 2023 vedou opět lektoři Taneční školy STARLET Brno.

Taneční škola STARLET je tradiční a zkušenou taneční školou, založili ji manželé Buryanovi a působí už 40 let. Je dominantní a největší taneční školou v Brně. Vychovala desítky tanečníků nejvyšší, tedy mezinárodní třídy a stovky tanečníků tříd A, B, C, D a Hobby. Se svojí nabídkou se řadí mezi největší taneční školy v ČR. Jsme rádi, že se v Bystřici n. P. prezentuje právě tato taneční škola.
Dnes už nejsou taneční jenom příjemným zážitkem, ale stávají se potřebným vybavením každého člověka, který chce v dnešní společnosti uspět. Taneční kurzy jsou pro mnohé prvním vstupem do společenského života – pánové si pořídí oblek a začnou si na něj zvykat, dámy si více uvědomují, že jsou dámami a rády přijímají zdvořilosti, kterých se jim od pánů dostává. Chcete-li se cítit ve společnosti jistě a být oblíbeni, musíte umět tančit. Tanec je nejen jedním z vynikajících prostředků seznamování a navazování komunikace, ale zvládnutí různých tanečních pohybů přinese více jistoty do chování v různých společenských situacích. K tomu samozřejmě patří rady, jak se vybraně a společensky chovat. Kdo neumí tančit a neví si rady s bontónem, je ve společnosti handicapován. Je skvělé umět dobře a elegantně tančit, s jistotou se pohybovat ve společnosti a přitom si užít spoustu pohody a zábavy s kamarády starými i novými.
Náplní kurzu je výuka základního společenského tanečního repertoáru – waltz, jive, polka, valčík, blues, tango, slowrock, rock´n´roll, taneční novinky a moderní taneční styly i společenská výchova.


Pro mládež je připraveno celkem 10 lekcí + prodloužená a věneček za 1.500 Kč. Absolventi z roku 2021 a 2022 zaplatí 700 Kč.
Pokud jste se ještě nestihli přihlásit, máte poslední možnost. Přihlašovat se mohou jednotlivci i školy. Platby kurzovného jsou možné hotově, kartou, popřípadě převodem.
Přihlášky: info@kdbystricenp.cz, tel. 566 552 626
Pokud si náhodou budete chtít zatančit společně s rodiči, můžete je přihlásit na taneční pro dospělé, které začíná 21. září.

  • Facebook
  • Twitter