Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Brodě vrcholí letní škola, nabídne podcast Vlevo dole nebo prezidentské debaty

/
/
/
292 ZobrazeníPosledním dnem pokračuje v pátek 18. srpna veřejný program devatenáctého ročníku Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského 2023 dvěma debatami v klubu Oko. V první se účastníci setkají s tvůrci podcastu Vlevo dole, ve druhé se třemi významnými českými moderátory.

V 15.30 začíná debata Lucie Stuchlíkové a Václav Dolejšího, novinářů z portálu Seznam Zprávy a tvůrců zpravodajský podcast roku 2023 Vlevo dole. Oba poodhalí zákulisí toho, jak podcast vzniká a co je typické pro formáty tohoto druhu. Přímý přenos mohou zájemci, kteří se nedostanou do klubu Oko, sledovat zde.

V 19.00 vyvrcholí devatenáctý ročník letní školy Večerem s Českým rozhlasem nazvaným Jak mluvit s politiky a na co se jich ptát? Moderátor Jan Pokorný z Českého rozhlasu bude zpovídat své dva kolegy, kteří se účastnili televizních duelů v rámci poslední prezidentské kampaně. Martin Řezníček z České televize a Terezie Tománková z TV Prima nabídnou svůj pohled na diskuse nejen s prezidentskými kandidáty. Přímý přenos najdou diváci zde.

  • Facebook
  • Twitter