Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jaká je střední Evropa a její společnosti, prozradí ve čtvrtek v Brodě

/
/
/
473 ZobrazeníČtvrtek 17. srpna nabídne na devatenáctém ročníku Letní žurnalistické školy Karla Havlíčka Borovského v klubu Oko na Smetanově náměstí v Havlíčkově Brodě přednášku o umělé inteligenci a debatu Renaty Kalenské s Milanem Kňažkem a polským bohemistou Andrzej Jagodzińskim.

Tradičním hostem letní školy je už řadu let novinář, mediální analytik a mediální odborník, především na nové technologie Filip Rožánek. Od 15.30 vystoupí v klubu Oko se svou přednáškou nazvanou AI v novinařině – ohrožuje, nebo pomáhá? Pořadatelé nabídnou všem, kteří nemohou být osobně na místě přímý přenos.

Na večerní debatu si pozvala do Havlíčkova Brodu Renata Kalenská, novinářka z Deníku N, dvě osobnosti ze zemí střední Evropy. Slovensko bude reprezentovat známý herec a politik Milan Kňažko, Polsko pak bohemista a novinář Andrzej Jagodziński. Debata nazvaná Česko – Slovensko – Polsko – shody a rozdíly nabídne pohled na shody a rozdíly tří zemí regionu a jejich společností. přímý přenos najdou zájemci zde.

  • Facebook
  • Twitter