Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Úspěch havlíčkobrodského oddílu karate na Karate Beginner

/
/
/
1244 ZobrazeníÚspěch dosáhl havlíčkobrodský oddíl tradičního okinawského karate a kobudo na Mistrovství České republiky Karate Beginner v Dubňanech, které se konalo v neděli 17. listopadu.

Havlíčkův Brod a Kraj Vysočina reprezentovalo celkem deset závodníků, kteří si museli účast vybojovat v předchozích třech krajských pohárech talentů v průběhu celého roku 2019.
Do Havlíčkova Brodu dovezli sedm cenných kovů. Soutěžilo se už tradičně v pěti disciplínách v různých věkových kategoriích: agility, kihon-ido, kumite balloon, kata a kumite.
Adéla Dušková vybojovala v disciplíně agility zlato a v kumite bronz. Vojtěch Grygar získal v agility stříbro, Jan Kolář v kumite balloon a v kumite bronz. Jan Aubus předvedl výborné techniky v disciplíně kihon-ido a skončil na krásném třetím místem s bronzovou medailí. Štěpánu Vomelovi se dařilo v kumite, kde skončil také na třetím medailovém stupínku s bronzem. Mistrovství se zúčastnilo dalších pět závodníků, kteří v tvrdé konkurenci nezaostávali a ke stupínkům vítězů mnohokrát stačilo jen málo – Lucie Majerová, Tomáš Kratochvíl, Eliška Marešová, Filip Nečas a Antonín Kolbábek.

  • Facebook
  • Twitter