Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Udělejte si jarní průvan v šatníku a pomozte dobré věci, vyzývají v Jihlavě

/
/
/
778 ZobrazeníNákupní centrum Citypark Jihlava, jenž spadá do skupiny CPI Property Group, a Nemocnice Jihlava opět spojili své síly a společně pořádají v sobotu 16. března velkou módní dobročinnou akci, Fashion market. Zapojit se může úplně každý a stačí k tomu jen nakouknout do svého šatníku.


Šátky, doplňky, bižuterie, šperky, kabelky nebo oblečení – zkrátka všechno, co se točí kolem módy. Přesně tyto kousky můžete věnovat do dobročinného Fashion marketu, který se uskuteční 16. března v prostorách Cityparku Jihlava. Jedná se o tradiční akci Šátkový veletrh, která se ovšem podstatně rozrostla. „Měli jsme od zákaznic i darujících zpětnou vazbu, že by rádi dali do prodeje či koupili i další módní kousky jako bižuterii, oblečení nebo třeba kabelky,“ vysvětluje podnět ke zvětšení akce managerka marketingu Cityparku Jihlava, Jana Vránová. Jako každý rok bude výtěžek z akce poskytnut ve prospěch Nemocnice Jihlava. Volba letos padla na dětské oddělení: „Rádi bychom z vybraných peněz alespoň částečně pokryli rekonstrukci denní místnosti pro maminky nedonošených dětí na JIP a jejich návštěvy. Maminky zde často pobývají opravdu dlouhou dobu, proto se jim v rámci oddělení sněžíme vytvořit pohodové zázemí, kde by se mohly aspoň na chvilku odreagovat od strachu o své miminko,“ vysvětluje Simona Hájková, vrchní sestra dětského oddělení.
Stejně jako v předchozích letech bude před samotnou akcí probíhat sběr darovaného oblečení. Svůj dar můžete předat buď v Nemocnici Jihlava, a nebo v Cityparku Jihlava v prodejně Lindex. Každý darující se navíc může těšit i na poděkování ve formě poukazů na slevy do vybraných obchodů. Stejně to bude fungovat i pro nakupující, kteří dostanou také poukazy a prvních sto zákazníků obdrží i malý hmotný dárek. Zkrátka, kdo si na jaře provětrá šatník, může chybějící kousky obratem doplnit. „V tuto chvíli jednáme i s významnými institucemi Kraje Vysočina s žádostí o dar, takže zákazníkům nabídneme v rámci prodeje také VIP kousky,“ usmívá se Jana Vránová. Sběrná místa v nemocnici i v Cityparku budou otevřená od 18. února do 8. března.
„V minulých ročnících akce se nám povedlo získat stovky módních kousků. Počítáme, že letos budeme moci nabídnout mnohem rozsáhlejší nabídku různých módních kousků. Budeme navíc doplňovat průběžně, takže během celého Fashion marketu bude ke koupi nové a nové zboží,“ doplňuje mluvčí nemocnice Monika Zachrlová. Kromě dobročinného prodeje čeká na návštěvníky i trendy doprovodný program. Akci podpoří dokonce stříbrná slavice Ewa Farna, jejímž koncertem v 18:00 celý program vyvrcholí. Lákadlem pro gurmány bude kávový festival, kde budou moci návštěvníci ochutnávat různé druhy kávy. Pro dámy je připraveno líčení zdarma a budou moci vyrazit také na nákupy se stylistkou. K tomu všemu bude po celé odpoledne hrát živý DJ. Všichni, kteří vyrazí pouze na „lov“ trendy kousků, se mohou těšit na prodej autorských šperků a doplňků. Část z jejich ceny poskytnou návrháři také na konto Nemocnice Jihlava.

  • Facebook
  • Twitter